Пластикові платіжні засоби стали невід’ємною частиною життя сучасної людини. Кількість тих, хто користується безготівковим розрахунком, зростає з кожним роком. Сьогодні можна швидко отримати кредитну карту онлайн через інтернет і придбавати різні товари, оплачувати комунальні послуги, брати участь у бонусних і партнерських програмах.

В провідних українських банках висуваються досить прості вимоги до потенційних позичальників. Кредитна карта без довідки про доходи – це зовсім реальний варіант. Установи пропонують фінансові послуги різним категоріям українців: фрілансерам, тим, хто працює неофіційно, пенсіонерам, тимчасово безробітним особам, студентам.

У ПриватБанку, Монобанку, Альфабанку доступні вигідні кредитні карти для осіб від 18 і 20 років. Немає потреби йти до відділень банків або проходити співбесіди з менеджерами: достатньо доступу до мережі і наявності півгодини вільного часу!

Серед найкращих кредитних карт України можна відзначити такі пропозиції:

  • ПриватБанк пропонує продукти «Універсальна» (ліміт до 50000 грн.) і «Універсальна Голд» (ліміт до 75000 грн.), які видаються без довідки про доходи і поручительства. Вони надають переваги у вигляді дисконтних знижок, кешбеку на залишок особистих коштів, можливості зняття грошей в будь-якій країні світу.
  • «Максимум» від Альфа Банку є вигідним варіантом з лімітом до 200000 грн. та пільговим періодом на 55 днів. Процентна ставка на займані кошти дуже вигідна – 3,3%. Додаткові бонуси включають безкоштовне поповнення мобільного телефону та привабливу розстрочку по всьому світу.
  • Monobank, перший в Україні мобільний банк, пропонує найвигідніші умови обслуговування клієнтів, такі як можливість отримати кредитну карту за 1 день, не виходячи з дому, лише надавши фото паспорта і індивідуальний код. Вони надають кредит до 10000 грн. і мають безліч переваг, таких як доступна розстрочка, вигідні програми депозитів, відсутність комісій за більшість платежів, безкоштовне поповнення мобільного, до 20% кешбеку, знижена процентна ставка тощо.

Отримати кредитну карту онлайн можуть громадяни України віком від 18 до 21 року, які мають паспорт та ідентифікаційний код, особи з стабільним доходом, фрілансери, студенти, пенсіонери, працюючі без офіційного оформлення.

Процес отримання кредитної картки через інтернет дуже простий:

  1. Виберіть підходящий сервіс і переконайтеся, що відповідаєте всім вимогам до потенційних клієнтів.
  2. Перейдіть на офіційний сайт установи.
  3. Заповніть онлайн заявку на кредитну карту в Україні.
  4. Дочекайтесь рішення інспектора та отримайте пластик.

Замовити кредитну карту онлайн через інтернет – легко і не повинно викликати складнощів для будь-якого користувача комп’ютера, смартфона або планшета.