У житті трапляються неприємності, і бути готовим до «форс-мажорів» неможливо. Нестабільна економічна ситуація в Україні вплинула на багатьох, і часто виникає потреба у фінансуванні. Лише завдяки чужій допомозі та розумному плануванню бюджету можна пережити складний період.

Отримати кредит особі без роботи не так просто. Традиційні банківські продукти часто недоступні, оскільки багато фінансових установ ретельно перевіряють документи та платоспроможність потенційного клієнта.

Вихід є. МФО готові надати підтримку. Ці організації мають всі необхідні документи для діяльності в Україні. Кредити для безробітних вони надають майже кожному без додаткових питань.

Де взяти кредит особі без роботи? Ринок мікрокредитування в Україні активно розвивається. З’явилося багато МФО, які пропонують свої послуги. У кредиторів різні умови співпраці (відсоткова ставка, термін повернення, можливість пролонгації, досрочного погашення тощо). Щоб не втратитися в обілі пропозицій, варто скористатися сервісом СравниЗайм.

У базі сайту перевірені мікрофінансові організації, які надають гроші на вигідних умовах. Серед лідерів:

Creditplus; Mycredit; Moneyveo; Швидко Гроші; Динеро; Top credit; Мегагроші; Милоан; Alexcredit; Быстрозайм. Ці МФО надають кредити безробітним онлайн. Ви можете звертатися в будь-який час, коли вам потрібна фінансова допомога, нехай це буде на побутові потреби, оплату поїздки за кордон чи навчання дитини в вищому навчальному закладі. МФО не цікавить, на що саме ви плануєте витратити позичені кошти.

Лише за 15 хвилин МФО нададуть: Кредити пенсіонерам безробітним Кредити студентам безробітним Кредити тимчасово безробітним громадянам України віком від 18 років До кредиторів можуть звертатися люди, які вже користуються банківськими продуктами, нещодавно втратили роботу або ще не знайшли її. Щоб уникнути прострочення в банку, можна взяти кредит в МФО. Це дозволить уникнути штрафів, судових розбірок, переслідування з боку колекторів.

Кредит для безробітних надається за умовами: Наявності паспорта громадянина України; Ідентифікаційного коду; Банківської картки; Віку від 18 років. Окрім мінімального пакета документів, серед переваг співпраці з МФО можна виділити лояльні вікові умови. Кредитори з радістю працюють як зі студентами вищих навчальних закладів, так і з тими, хто давно на пенсії. Щоб взяти кредит особі без роботи, не потрібно шукати застави або поручителів.

Скориставшись мікрокредитуванням, ви отримаєте необхідну суму для життя і зможете спокійно продовжувати шукати роботу, яка забезпечить стабільний дохід. Деякі МФО виходять назустріч новим клієнтам, пропонуючи перший кредит без відсотків. Ви не ризикуєте, взявши кошти в позику.

Щоб отримати кредит, особі без роботи необхідно: Розрахувати на сервісі СравниЗайм відповідну суму позичених коштів і термін їх повернення; За допомогою фільтрів вибрати найбільш підходящий варіант з запропонованих; Ознайомитися з реальними відгуками, які допоможуть орієнтуватися в якості роботи МФО. Далі залишиться оформити заявку на кредит для безробітних у компанії, що пропонує найбільш вигідні умови співпраці. Для цього:

зареєструйтесь на сайті МФО; заповніть запропоновану форму та надішліть запит; ознайомтеся з кредитним договором і підпишіть його дистанційно. Фактично миттєво ви отримаєте фінансову допомогу і зможете використовувати кошти на будь-які цілі.