Умови Вік від 20 до 60 років Громадянство України Активна карта українського банку Мобільний телефон Неочікувані витрати, затримка заробітної плати — все це може викинути з життєвої колії. Куди і до кого звертатися, щоб вирішити фінансові труднощі? У друзів і близьких не завжди виходить позичити, оскільки економічна нестабільність в країні вразила фактично кожного.

Кредитування в банку — теж не найкращий варіант. У таких фінансових установах потрібен великий пакет документів і не готові працювати з тими, хто не може підтвердити свою платоспроможність. А якщо раніше виникали прострочки, то «дорога» в банк закрита принаймні на 10 років. Вас врятує кредит від Ultracash.

Сервіс ТОВ «Ультра Фінанс» відомий багатьом українцям і має добру репутацію. Його діяльність ліцензована, є всі дозвільні документи на мікрокредитування фізичних осіб.

Для отримання фінансової допомоги вам не доведеться шукати найближче відділення МФО і витрачати час на дорогу туди. Компанія передбачила можливість віддаленого запиту. Оформити заявку можна на сайті кредитора.

Кредит в Ultracash можна отримати: З поганою кредитною історією Без поручителів Без офіційного працевлаштування Безробітним Студентам Пенсіонерам Без довідки про доходи До зарплати на будь-які потреби (споживчий кредит) Умови кредитування в Ultracash Ультракеш Умови Кредитний ліміт Від 500 грн до 10 тис. грн Сума при першому зверненні Не більше 4 тис. грн Відсоткова ставка, % 1,76% щоденно (при першому мікрозаймі буде надана знижка на Ультракеш кредит в розмірі 0% на перший день) Термін кредитування Від одного до 30 календарних днів Способи отримання Інтернет кредит, отримання кредиту готівкою в офісі МФО Вік Заемщику повинно бути мінімум 20 років, а максимум — 60 років Необхідні документи Електронна пошта, паспорт громадянина України, мобільний номер, адреса електронної пошти Як подати онлайн заявку в Ultracash? У мікрофінансовій компанії вам запропонують кредит на картку. Це можливість швидко вирішити грошові труднощі, без необхідності їхати в офіс компанії. Оформлення заявки проводиться на сайті кредитора:

вибрати розмір фінансової допомоги, період мікрокредитування; заповнити заявку: ввести електронну адресу та пароль для доступу, надати персональну інформацію (контакти, скан-копії ідентифікаційного коду та паспорта); дати «добро» на обробку інформації; виконати верифікацію картки (мінімальна сума резервування становить від 1 до 5 грн). Чи перерахує Ultra Cash на картку гроші чи ні, стане відомо фактично відразу. Автоматизована обробка запитів заявників діє цілодобово. Якщо компанія прийняла позитивне рішення, кошти надійдуть на баланс протягом півгодини.

Відділення МФО Ultracash в Україні Місто Графік роботи Час роботи Харків ПН-ПТН 9.00-20.00 Як погасити кредит в Ultracash? Настала пора погасити кредит? Щоб у вас не виникло з цим складнощів, МФО передбачила різні способи повернення коштів:

на сайті «Мобільні гроші» (послуга доступна абонентам «Київстар»); через міські термінали (наприклад, це можуть бути EASYPAY, CITY24 або будь-який інший); в інтернеті за номером договору; в банківському відділенні чи на пошті за реквізитами; через особистий кабінет, за допомогою верифікованої картки (без відсотків). Продовжити кредит в Ультракеш можна за таких умов: Доступність. Пролонгація кредиту можлива як при першому, так і при наступних зверненнях. Можливість уникнути нарахування пені, штрафів і розбірок в суді. Автоматичне прийняття рішення.