Вік від 18 до 60 років Громадянство України Активна карта українського банку Мобільний телефон, електронна пошта

CreditUp в Україні робить все можливе, щоб потребуючі фінансової підтримки могли отримати її без проблем. За допомогою інтернет-сервісу МФО можна подати запит на фінансування в будь-який зручний час. Це важливо, коли гроші потрібні терміново (на придбання медикаментів, нової техніки, оплату комунальних послуг, освіту тощо). Кошти можна використовувати на власний розсуд, компанія не вимагає звіту про витрачену суму.

З юридичної точки зору, CreditUp в Україні відомий як ТОВ «Веллфін». Компанія працює з 2015 року, має всі необхідні дозвільні та реєстраційні документи.

Мікрофінансова організація обирає лояльну політику стосовно позичальників, високу швидкість розгляду заявки. Не дивно, що клієнтська база брокера активно зростає. Звернувшись сюди, в 80-90% випадків можна розраховувати на позитивну відповідь. Заявки розглядаються в автоматизованому режимі. Відповідь ви дізнаєтеся протягом 8-10 хвилин, навіть якщо звернулися у вихідний день або свято.

Кредит в CreditUp можна отримати: Без поручителів Без застави Без офіційного працевлаштування З поганою кредитною історією Безробітним Студентам Пенсіонерам (до 60 років) З відкритими прострочками До зарплати на будь-які потреби (споживчий кредит) Співпраця з фінансовим брокером вигідна тим, що можна без збору великого пакета документів, підтвердження своєї добросовісності та платоспроможності, отримати «швидкі гроші». В наданні коштів можуть відмовити позичальникам з пропискою в Криму або зоні військового конфлікту, або тим, у кого є велика кількість несплачених кредитів або відкритих прострочок.

Умови кредитування в CreditUp: Кредитний ліміт — не більше 8 тисяч гривень Сума при першому зверненні — новачкам дають від 1000 до 3500 гривень Відсоткова ставка, % — фіксована ставка — 1,9% щоденно Термін кредитування — кредит на картку можна взяти мінімум на 1 день. Максимальний термін фінансування — 30 днів Способи отримання — інтернет-кредит, кредит готівкою в офісі компанії Вік — розраховувати на отримання допомоги в МФО можуть особи старші 18 років (верхній віковий поріг — 60 років) Необхідні документи — мобільний телефон, електронна пошта, український паспорт, ІПН-код, банківська карта

Як подати онлайн заявку в CreditUp? Якщо потрібен мікрокредит, зверніться на веб-сайт МФО. За допомогою інтерактивного інструменту — кредитного калькулятора ви зможете розрахувати підходящу суму і термін кредитування. Переміщуйте «ползунки», щоб дізнатися кінцевий платіж. Коли ви визначились, слідуйте такій інструкції:

Зареєструватися на інтернет-ресурсі. Процедура забере мінімум часу. Щоб отримати в CreditUp онлайн кредит, постарайтеся безпомилково ввести персональну інформацію. Подати заявку на мікрокредитування. Важливо чесно заповнити графи запропонованої форми. Частіше причиною відмови є саме недостовірність вказаних даних. Прив’язати банківську картку до свого облікового запису. Підтвердити її роботоздатність можна за допомогою SMS. Якщо все зроблено правильно, ви отримаєте відповідь від компанії протягом 8 хвилин. При позитивному вердикті кошти на картковий рахунок надійдуть фактично миттєво.

Відділення МФО CreditUp в Україні Місто — Графік роботи — Час роботи Київ — Без вихідних — Круглосуточно

Як погасити кредит в CreditUp? Хочете зберегти право на отримання фінансової допомоги? Важливо чесно дотримуватися умов