Умови

Вік: 18 — 65 років Громадянство України (крім тимчасово окупованих територій) Паспорт, ІПН Карта банку України (позитивний баланс — 2 грн)

На українському ринку мікрокредитування Alexcredit діє з августа минулого року. Організація працює в межах законодавства, її діяльність контролює Національний комітет фінансових послуг. Для вирішення тимчасових фінансових труднощів не потрібно відвідувати представництво МФО, збирати документи та проходити перевірку.

В Alexcredit онлайн на карту можна отримати суму від 100 до 10 000 гривень. Заявки розглядаються у режимі 24/7. Якщо потрібні «швидкі гроші», звернення до цієї МФО — найкраще рішення. Сума надійде на банківську картку в той же день. Кредитор не буде цікавитися, на які цілі вам потрібні кошти. Займачі мають право розпоряджатися коштами так, як вони хочуть. Головне — вчасно повернути взяту суму.

Кредит в Alexcredit можна отримати:

Пенсіонерам

З поганою кредитною історією

Безробітним

Без поручителів

Без застави

Студентам

Без офіційного працевлаштування

До зарплати на будь-які потреби (споживчий кредит) З під 0 відсотків

Умови кредитування в Alexcredit Алекс Кредит Умови Кредитний ліміт

Від 400 гривень до 10 000 гривень Сума при першому зверненні До шести тисяч гривень Процентна ставка, % Новачкам надають гроші під 0,01%, іншим — 8,33% Термін кредитування Кредит онлайн Alexcredit дає на термін від 5 до 30 днів Способи отримання Кредит на банківську картку, кредит готівкою в представництві Вік Займачами МФО можуть бути люди старше 18 років Необхідні документи Вимоги мінімальні: email, номер мобільного, український паспорт і код платника податків

Як подати онлайн заявку в Alexcredit?

Ця МФО пропонує більш вигідні умови, ніж банки. І хоча на велику суму тут претендувати не можна, але можна розраховувати на кредит без відмови. Оформлення в режимі «онлайн» займе мало часу. Це можна зробити за декілька кроків:

Скористайтеся інтерактивним інструментом на інтернет-сервісі, вибравши розмір мікрозайму і період погашення боргу. Загальну суму з процентами ви побачите одразу. Зареєструйтеся на сайті, щоб отримати пароль і логін для доступу до особистого кабінету. На цьому етапі потрібно верифікувати банківську карту (на ній повинно бути мінімум 2 грн). Подайте запит. В автоматизованому режимі система проведе перевірку і видасть вердикт протягом 20 хвилин. Якщо рішення позитивне, компанія без перевірки миттєво перерахує кошти на картковий рахунок.

Представництва МФО Alexcredit в Україні Місто Графік роботи Час роботи Дніпро ПН-НД 08.00-20.00 (у робочі дні) 10.00-20.00 (у вихідні)

Як погасити кредит в Alexcredit?

З відшкодуванням коштів питань не виникне. Погасити борг можна різними способами. Найзручніший і простий — переказ з верифікованої при реєстрації карточки. Гроші прийдуть компанії миттєво. При цьому вам не доведеться оплачувати комісію.

Також повернути позичену суму з відсотками можна:

В касі банку (не важливо, де ви проживаєте — у місті Київ чи в якомусь іншому). Для оплати потрібно вказати номер договору, реквізити, свої дані. Враховуйте, на банківський переказ потрібен декілька днів. За допомогою міських терміналів (EasyPay, IBox та ін.). Можна подзвонити на гарячу лінію МФО і проконсультуватися щодо того, як правильно оплатити кредит. Невиконання взятих зобов’язань призведе до штрафних санкцій (добова пеня становить 3%). Якщо у вас не виходить своєчасно здійснити платіж, повідомте про це кредитору. Alexcredit йде на зустріч клієнтам, пропонуючи пролонгацію.